UAL10-2RF8
MFR.Part #
UAL10-2RF8
JLCPCB Part #
C7406891
Description
10W 2Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS