BR100-10RJ8
MFR.Part #
BR100-10RJ8
JLCPCB Part #
C6516011
Description
100W 10Ω Aluminum Housed Resistor ±260ppm/℃ ±5% Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS