PFS35-2R4F1
MFR.Part #
PFS35-2R4F1
JLCPCB Part #
C4255642
Description
-55℃~+155℃ 2.4Ω 35W Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ TO-263 Chip Resistor - Surface Mount ROHS