FPR2A-10RF1
MFR.Part #
FPR2A-10RF1
JLCPCB Part #
C3470392
Package
TO-218
Description
10Ω 30W Current Sense Resistor ±1% ±30ppm/℃ TO-218 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS