BR500-15RJ8
Extended
Manufacturer
Riedon
MFR.Part #
BR500-15RJ8
JLCPCB Part #
C7220763
Package
Plugin
Description
15Ω 500W Aluminum Housed Resistor ±260ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS