PF2203-8R2F1
MFR.Part #
PF2203-8R2F1
JLCPCB Part #
C3541820
Description
-55℃~+155℃ 35W 8.2Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS