RACM30-12SK/277/W
MFR.Part #
RACM30-12SK/277/W
JLCPCB Part #
C7334726
Package
DIP,52.5x40mm
Description
1 12V 2.5A 30W 85VAC~305VAC 90% DIP,52.5x40mm AC-DC Power Modules ROHS