RVT2A1R0M0405
Extended
Manufacturer
ROQANG
MFR.Part #
RVT2A1R0M0405
JLCPCB Part #
C90265
Package
SMD,D4xL5.4mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 1uF 2000hrs@105℃ 4mm 5.4mm 8mA@120Hz ±20% SMD,D4xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS