KM1E220M0407
Extended
Manufacturer
ROQANG
MFR.Part #
KM1E220M0407
JLCPCB Part #
C2873975
Package
Plugin,D4xL7mm
Description
-40℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 22uF 25V 48mA@120kHz 4mm 7mm ±20% 插件,D4xL7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS