SDR10EZPD2200
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
SDR10EZPD2200
JLCPCB Part #
C5910144
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 220Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS