ESR10EZPJ620
MFR.Part #
ESR10EZPJ620
JLCPCB Part #
C510106
Description
-55℃~+155℃ 400mW 62Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS