RSR030N06HZGTL
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
RSR030N06HZGTL
JLCPCB Part #
C7353299
Package
SC-96
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1W 380pF 3A 45pF 5nC@30V 60V 85mΩ@10V SC-96 MOSFETs ROHS