BZX84C13VLYT116
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
BZX84C13VLYT116
JLCPCB Part #
C3735174
Package
SOT-23
Description
1 Independent 100nA@8V 12.4V~14.1V 13V 250mW SOT-23 Zener Diodes ROHS