RGTV60TS65DGC11
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
RGTV60TS65DGC11
JLCPCB Part #
C17589960
Package
TO-247N
Description
-40℃~+175℃@(Tj) 1.9V@15V,30A 105ns 194W 33ns 60A 64nC 650V 95ns FS (Field Stop) TO-247N IGBT Transistors / Modules ROHS