SFR01MZPJ114
MFR.Part #
SFR01MZPJ114
JLCPCB Part #
C6216780
Description
-55℃~+155℃ 110kΩ 63mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS