RB060MM-30TR
MFR.Part #
RB060MM-30TR
JLCPCB Part #
C308720
Package
SOD-123FL
Description
1 Independent 2A 30V 490mV@2A 50uA@30V 55A SOD-123FL Schottky Diodes ROHS