LTR18EZPJ180
MFR.Part #
LTR18EZPJ180
JLCPCB Part #
C510191
Description
-55℃~+155℃ 18Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS