MCR50JZHF2550
MFR.Part #
MCR50JZHF2550
JLCPCB Part #
C20488016
Description
-55℃~+155℃ 255Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS