BR25080-10TU-2.7
MFR.Part #
BR25080-10TU-2.7
JLCPCB Part #
C6516048
Package
TSSOP-8-175mil
Description
-40℃~+85℃ 1,000,000 cycles 100 Years 2.7V~5.5V 3MHz 5ms 8Kbit SPI TSSOP-8-175mil EEPROM ROHS