MCR03EZPJ302
MFR.Part #
MCR03EZPJ302
JLCPCB Part #
C308329
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3kΩ 50V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS