MCR01MRTF5491
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
MCR01MRTF5491
JLCPCB Part #
C20508267
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 5.49kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS