MCR10ERTF5491
MFR.Part #
MCR10ERTF5491
JLCPCB Part #
C20437562
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.49kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS