MCR01MRTF2492
MFR.Part #
MCR01MRTF2492
JLCPCB Part #
C20510048
Description
-55℃~+155℃ 24.9kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS