LTR100JZPJ221
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
LTR100JZPJ221
JLCPCB Part #
C6897164
Package
1225
Description
-55℃~+155℃ 220Ω 3W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS