KTR18EZPF3901
MFR.Part #
KTR18EZPF3901
JLCPCB Part #
C510136
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.9kΩ 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS