ESR03EZPF6804
MFR.Part #
ESR03EZPF6804
JLCPCB Part #
C2102975
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 6.8MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS