ESR25JZPJ275
MFR.Part #
ESR25JZPJ275
JLCPCB Part #
C2083291
Description
-55℃~+155℃ 2.7MΩ 200V 660mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS