ESR25JZPJ271
MFR.Part #
ESR25JZPJ271
JLCPCB Part #
C2081029
Description
-55℃~+155℃ 200V 270Ω 667mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS