ESR10EZPJ221
MFR.Part #
ESR10EZPJ221
JLCPCB Part #
C2073910
Description
-55℃~+155℃ 150V 220Ω 400mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS