LTR10EVHFL2R00
MFR.Part #
LTR10EVHFL2R00
JLCPCB Part #
C4017279
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 2Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS