ESR10EZPJ242
MFR.Part #
ESR10EZPJ242
JLCPCB Part #
C3946291
Description
-55℃~+155℃ 150V 2.4kΩ 400mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS