ESR03EZPJ164
MFR.Part #
ESR03EZPJ164
JLCPCB Part #
C2100406
Description
-55℃~+155℃ 150V 160kΩ 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS