DF70844AN80FPV
Extended
Manufacturer
RENESAS
MFR.Part #
DF70844AN80FPV
JLCPCB Part #
C1337927
Package
LQFP-112(20x20)
Description
-20℃~+85℃ 10bit 16KB 256KB 32 Bit 3V~5.5V 76 80MHz Built-in FLASH Others LQFP-112(20x20) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS