175-152-JBW
MFR.Part #
175-152-JBW
JLCPCB Part #
C17509886
Description
-65℃~+350℃ 1.5kΩ 10W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% Plugin,D8.9xL43.7mm Through Hole Resistors ROHS