BLU0603-2211-BT25W
MFR.Part #
BLU0603-2211-BT25W
JLCPCB Part #
C17243828
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.21kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS