160-6R8-JBW
MFR.Part #
160-6R8-JBW
JLCPCB Part #
C17423425
Description
-65℃~+350℃ 5W 6.8Ω Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ Plugin,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors ROHS