160-1R3-JBW
MFR.Part #
160-1R3-JBW
JLCPCB Part #
C17205346
Description
-65℃~+350℃ 1.3Ω 5W Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ Plugin,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors ROHS