175-6R8-JTW
MFR.Part #
175-6R8-JTW
JLCPCB Part #
C17372412
Description
-65℃~+350℃ 10W 6.8Ω Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件,D8.9xL43.7mm Through Hole Resistors ROHS