160-240-JBW
Extended
Manufacturer
RCD Components, Inc.
MFR.Part #
160-240-JBW
JLCPCB Part #
C17430832
Package
Plugin,D7.9xL22.2mm
Description
-65℃~+350℃ 24Ω 5W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% Plugin,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors ROHS