160-270-JBW
MFR.Part #
160-270-JBW
JLCPCB Part #
C17683955
Description
-65℃~+350℃ 27Ω 5W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% Plugin,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors ROHS