BLU0603-5491-BT25W
MFR.Part #
BLU0603-5491-BT25W
JLCPCB Part #
C17508976
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.49kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS