TXD2SA-2M-24V-X
MFR.Part #
TXD2SA-2M-24V-X
JLCPCB Part #
C2153425
Package
SMD,7.4x15mm
Description
-40℃~+85℃ 110V@DC 1A 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 24V 4ms 4ms Silver + Gold Plated SMD,7.4x15mm Signal Relays ROHS