ERJ-P06D4022V
MFR.Part #
ERJ-P06D4022V
JLCPCB Part #
C4229549
Description
-55℃~+155℃ 40.2kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS