EZPV80406MTT
MFR.Part #
EZPV80406MTT
JLCPCB Part #
C2916687
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+105℃ 40uF 800V 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS