EEU-FC1E391
MFR.Part #
EEU-FC1E391
JLCPCB Part #
C1582126
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 16mm 25V 3000hrs@105℃ 390uF 5mm 68mΩ 787.5mA@120Hz ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS