ERJ-U6RD5601V
MFR.Part #
ERJ-U6RD5601V
JLCPCB Part #
C1882297
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.6kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS