EXB-A10P822J
MFR.Part #
EXB-A10P822J
JLCPCB Part #
C1732842
Package
SMD-10P,3.1x6.4mm
Description
10 63mW 8 8.2kΩ ±200ppm/℃ ±5% SMD-10P,3.1x6.4mm Resistor Networks, Arrays ROHS