EXB-34V150JV
MFR.Part #
EXB-34V150JV
JLCPCB Part #
C1732058
Package
0603x2
Description
15Ω 2 4 63mW ±200ppm/℃ ±5% 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS