ERJ-U08J822V
MFR.Part #
ERJ-U08J822V
JLCPCB Part #
C1013364
Description
-55℃~+155℃ 250mW 400V 8.2kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS