EXB-34V1R0JV
MFR.Part #
EXB-34V1R0JV
JLCPCB Part #
C1732338
Package
0603x2
Description
-200ppm/℃~+600ppm/℃ 1Ω 2 4 63mW ±5% 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS